نیازمندی صفحه اصلی مناطق تعرفه درج آگهی آرشیو مقررات درباره ما تماس با ما ورود برای درج آگهی ثبت نام کنید
دسته بندی
 
 
نرم افزار شبیه سازی سیستم های خورشیدی

نرم افزار شبیه سازی Polysun ابزاری ایده آل برای طراحی و فروش سیستم های خورشیدی و تاسیساتی است. این نرم افزار، مناسب ترین ابزار برای طراحی سیستم های حرارتی خورشیدی، پمپ های حرارتی و ژئوترمال، و سلول های خورشیدی فتوولتائیک و همچنین ترکیب همه این سیستم ها می باشد. با این نرم افزار می توان سیستم های خورشیدی و تاسیساتی را بصورت دقیق محاسبه و طراحی نمود و همچنین از آن برای انجام پروژه های پژوهشی مرتبط استفاده نمود.

در این نرم افزار فایل اقلیمی ساعتی کلیه نقاط جهان و از جمله ایران بصورت اتوماتیک با انتخاب شهر و یا هر نقطه با استفاده از جدیدترین ورژن نرم افزار تولید می گردد. بنابراین با این نرم افزار شبیه سازی انرژی، امکان مدلسازی دقیق سیستم ها برای همه شهرهای ایران با دقت بالا وجود دارد. با این نرم افزار می توان اندازه دقیق و بهینه جاذب های خورشیدی، منبع ذخیره حرارت (در سیستم های آبگرمکنی) و دیگر اجزای این سیستم ها و همچنین اندازه پمپ های حرارتی و دیگر سیستم ها را برای پوشش همه و یا بخشی از نیاز انرژی ساختمان محاسبه نمود.

نرم افزار مدلسازی پلی سان همچنین ابزاری بسیار مناسب برای شرکت های تولید کننده و فروشنده و همچنین شرکت های طراح سیستم های خورشیدی است تا اندازه مناسب سیستم مورد نیاز را برای مشتریان خود و خریداران این سیستم ها محاسبه نمایند. با محاسبات و گزارشات این نرم افزار همچنن می توان خریداران سیستم های خورشیدی را از کارکرد صحیح و اندازه مناسب سیستم قانع نموده، فروش این سیستم ها را با موفقیت بیشتری انجام داد.

نسخه ها :

Polysun 8.2.6.22454
Polysun 9.0.9.23229

نسخه کامل، بدون محدودیت
با پشتیبانی از شرایط اقلیمی ایران

این آگهی منقضی و به آرشیو منتقل شده است. ( اطلاعات ارتباط قابل نمایش نیست )
» آگهی های مرتبط:
» سایر آگهی های این کاربر:

موجود نیست


امروز، ‪یکشنبه
06 مهر 1399
جستجو در سایت :


مناطق تحت پوشش :


امروز : 1704
دیروز : 2181
هفته گذشته : 16307
ماه : 76849
کل بازدید : 3894923
کاربران آنلاین : Users online class errors:
  • Unable to record new visitor
  • Unable to delete visitors

ورودی گوگل : 712