نیازمندی صفحه اصلی مناطق تعرفه درج آگهی آرشیو مقررات درباره ما تماس با ما ورود برای درج آگهی ثبت نام کنید
دسته بندی
 
 
تدریس آیلتس توسط مدرس حرفه ای دارای نمره ی 8 آیلتس آکادمیک از اعضای تیم تخصصی خانه ی آیلتس آفرینش با بیش از 7 سال کار تخصصی حوزه ی آیلتس. لطفا قبل از برقراری تماس برخی قوانین دوره ها را مطالعه نمایید:1. پرداخت ها به صورت 10 جلسه یکبار خواهد بود و قبل از شروع دوره بایستی شهریه ی 3جلسه معادل 225 هزار تومان پرداخت گردد. همچنین در جلسه ی اول برگزاری دوره قراردادی با زبان آموز بسته خواهد شد که به موجب آن در صورتی که بعد از گذشت 10 جلسه پیشرفتی در مهارت زبان آموز صورت نگیرد، توجه داشته باشید که پرداخت شهریه به صورت هر 10 جلسه یکبار خواهد بود و پرداخت 3 جلسه ی اول تنها به دلیل تماس های فراوان زبان آموزان برای آشنایی با مدرس دوره در نظر گرفته شده است.

همچنین می توانید در تایم مدرس به موسسه ی آیلتس آفرینش شعبه ی میرداماد مراجعه کرده و از زبان آموزان در مورد مدرس بپرسید. مدرس دوره دارای نمره ی 8 آیلتس آکادمیک بوده و بیش از 7 سال سابقه ی تدریس زبان انگلیسی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدرس دوره وبسایت را مشاهده کنید.

2. تا قبل از واریز شهریه هیچ گونه کلاسی (حتی با وجود هماهنگی تلفنی یا از طریق پیامک) برای زبان آموز رزرو نخواهد شد و تنها بعد از واریز شهریه است که کلاس قطعی خواهد شد.

این آگهی منقضی و به آرشیو منتقل شده است. ( اطلاعات ارتباط قابل نمایش نیست )
» آگهی های مرتبط:
» سایر آگهی های این کاربر:

موجود نیست


امروز، ‪یکشنبه
04 آبان 1399
جستجو در سایت :


مناطق تحت پوشش :


امروز : 1954
دیروز : 2528
هفته گذشته : 15805
ماه : 70452
کل بازدید : 3961490
کاربران آنلاین : Users online class errors:
  • Unable to record new visitor
  • Unable to delete visitors

ورودی گوگل : 764